fbpx
Kategorie
Szkolenie

Sprzedaż drugiej edycji szkolenia ze scrapowania

Kilka dni temu otworzyłem okienko sprzedażowe Szkolenia z automatyzacji pobierania danych z internetu, sprzedaż potrwa do soboty 10.12.2022, do godz. 22:00. Podobnie, jak w zeszłym roku, cena szkolenia jest równa jednodniowym zarobkom uczestnika. Druga edycja szkolenia została jednak wzbogacona i ulepszona!

Wszystkie informacje o szkoleniu można znaleźć na tej stronie, poniżej znajdziesz jedynie skrócony opis oferty.

230 slajdów z drugiej edycji szkolenia
(kilka się nie zmieściło)

Co nowego w edycji drugiej?

Zaskakująco dużo!

  • 📼 9 godzin nagrań wideo (50% więcej, niż rok temu)
  • 🖼️ 233 slajdy podzielone na 14 rozdziałów
  • 📽️ lepsze i dłuższe dema
  • 💰 dwie zniżki-niespodzianki
  • 🎙️ jeden wywiad z radcą prawnym

Pierwsza edycja była nadawana na żywo, jednak znaczna większość uczestników korzystała z udostępnionego nagrania. Tym razem szkolenie zostało zarejestrowane wcześniej i opublikowane w platformie edukacyjnej online dostępnej przez przeglądarkę.

Dzięki tej zmianie w szkoleniu pojawiły się bardziej złożone przykłady i demonstracje. Podział na osobne lekcje ułatwia dostęp do wybranych nagrań, dostępne są też linki do prezentowanych narzędzi i przykładowe pliki do samodzielnych ćwiczeń.

Treść szkolenia została wzbogacona o nowe narzędzia i dodatkowe przykłady – m.in. kompletny zestaw skryptów pozwalających na przyrostowe pobieranie, przetwarzanie i publikowanie danych. Demonstruję w nich, jak unikać powtarzania już zrealizowanych zadań i jak wznawiać przetwarzanie od wybranego kroku. Inną nowością jest prosty scraper w modelu serverless, zrealizowany w chmurze AWS.

Radca prawny Mirela Perczak, gość specjalny szkolenia

W pierwszej edycji duże zainteresowanie wzbudził fragment o ustawach i przepisach prawa, dostałem kilka pytań dotyczących legalności scrapowania różnego rodzaju danych. Jedyne, co mogłem odpowiedzieć, to „idź do prawnika”. Tym razem prawnik przyszedł do nas, o wypowiedź ekspercką poprosiłem radcę prawnego Mirelę Perczak (kancelaria Perczak Legal). Dowiemy się, dlaczego przeczytanie kilku ustaw nie wystarczy programiście do zrozumienia systemu prawnego i dlaczego warto odwiedzić kancelarię prawną zanim zrobimy coś głupiego.

Jak wygląda typowy rozdział szkolenia?

Oto darmowy rozdział pt. „Scrapowanie długoterminowe” z drugiej edycji szkolenia. Nagranie trwa 50 minut. Sprawdź, czy styl i tempo przekazywania wiedzy są dla ciebie odpowiednie.

Cena szkolenia = twoja dniówka

Szkolenie kosztuje twoją jedną dniówkę. Czemu tak dziwnie? Zdobyta wiedza pozwoli ci zaoszczędzić co najmniej dzień pracy, więc życzę sobie dostać właśnie tyle. Gdybym od początku miał wiedzę, którą teraz się dzielę, sam zaoszczędziłbym całe tygodnie…

Oczywiście nie musisz przedstawiać żadnego zaświadczenia o zarobkach – w koszyku sam podasz odpowiednią kwotę. Jeśli pracujesz na etacie, zapłać 1/20 swojej pensji brutto; jeśli B2B, cena wynosi jedną dniówkę lub osiem stawek godzinowych. Gdy nie możesz lub nie chcesz zdradzać zarobków, zaokrąglij tę kwotę w górę.

Największa kwota, jaką jeden z uczestników zapłacił za udział w pierwszej edycji szkolenia, wyniosła 2000 zł.

Przedsprzedaż i gwarancja satysfakcji

Po zakupie otrzymasz fakturę VAT i dane dostępowe do platformy szkoleniowej. Komplet materiałów jest już gotowy, możesz zaczynać naukę od razu po dokonaniu transakcji.

Jestem pewny wysokiej jakości szkolenia, więc dostajesz gwarancję satysfakcji. Jeśli uznasz, że szkolenie nie było warte zapłaconej ceny, dostaniesz zwrot pieniędzy. Bez zadawania pytań, bez żalu ani wyrzutów. Na taką decyzję masz 30 dni od daty zakupu.

Ty niczym nie ryzykujesz!

Całość ryzyka biorę na siebie. To samo zrobiłem podczas pierwszej edycji szkolenia – nikt nie zażądał zwrotu pieniędzy.

Wynik finansowy pierwszej edycji szkolenia

59483 zł

Pierwsza edycja szkolenia przyniosła niemal 60 tysięcy złotych, o wszystkich szczegółach przeczytasz w tej blogonotce. Wynik finansowy drugiej edycji też będzie jawny, w czwartym dniu sprzedaży jest już ponad dwukrotnie wyższy od edycji pierwszej. W osobnym artykule opiszę doświadczenia zdobyte podczas przygotowania i sprzedaży zdobyte w tym roku.

Kto prowadzi szkolenie?

Szkolenie przygotował i prowadzi Tomasz Zieliński, autor bloga Informatyk Zakładowy. Jest on zawodowym programistą od 2003 roku, był wykładowcą akademickim, bywa trenerem na szkoleniach Sekuraka i prelegentem na konferencjach IT.

Wielokrotnie realizował projekty związane z pobieraniem i automatycznym przetwarzaniem znaczących ilości danych. Z naprawdę dużymi zbiorami miał do czynienia podczas pracy dla Microsoftu nad wyszukiwarką internetową BING.

Kilka często zadawanych pytań

Uwaga – to tylko kilka wybranych pytań, resztę znajdziesz na stronie szkolenia!

Czy będą jakieś zniżki dla uczniów, studentów lub bezrobotnych?

Nie. To specjalistyczne szkolenie kierowane głównie do branży IT.

Cena minimalna to więcej, niż moja dniówka. Czy kupię szkolenie taniej?

Nie. Cena jest dopasowana do możliwości grupy docelowej.

Czy można kupić szkolenie na raty?

Nie. Jeśli musisz zadłużyć się aby opłacić szkolenie, to raczej masz pilniejsze wydatki. Odłóż udział w szkoleniu na przyszłość, będą kolejne edycje.

Czy na Black Friday będzie taniej? Albo na Mikołajki albo w przyszłym roku?

Nigdy nie będzie taniej. W roku 2023 będzie drożej.

Przez jaki okres będę miał dostęp do nagrania?

Bezterminowo.

Czy szkolenie może opłacić pracodawca?

Oczywiście. Jeśli decyzja o finansowaniu zajmuje więcej czasu, skontaktuj się e-mailem przed końcem przedsprzedaży. Tutaj znajdziesz dokument PDF ze skrótem informacji o szkoleniu, możesz wysłać go przełożonemu.

Czy mogę dostać fakturę pro-forma?

Tak, proszę o kontakt e-mailem.

Czy mogę kupić udział w szkoleniu dla kilku osób naraz?

Tak, proszę o kontakt e-mailem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *